«Мене не цікавить посада президента» — Вакарчук про майбутні вибори в Україні

«Мене не цікавить посада президента» — Вакарчук про майбутні вибори в Україні, фото-1
Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Про це він сказав на лекції у Харкові, повідомила «Українська правда».

«Я ще раз хочу сказати, не цікавить мене ця посада (президента України – ред.), мене цікавлять зміни в країні. Моє завдання — говорити не про обличчя, які повинні прийти до влади, а про політичну культуру. Політична культура має бути змінена. Я бачу в цьому свою мету», — заявив Вакарчук.

Попри те, що Вакарчук в останні роки жодного разу не оголошував про намір піти в політику чи балотуватися на посаду президента в 2019 році, він все одно фігурує у соціологічних опитуваннях і люди готові за нього голосувати.

Так, в дослідженнях станом на вересень 2018 року у президентському рейтингу лідирували Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський (який також не оголошував про політичну кар’єру). За Святослава Вакарчука були готові проголосувати 5% опитаних (восьме місце в рейтингу).

Крім того, соціологи включають до опитувань щодо майбутніх парламентських виборів так званий «Блок Святослава Вакарчука», який також не існує. 

У грудні 2017 року Святослав Вакарчук заперечив наміри балотуватися в президенти.

Станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.

Вакарчук вибори президент
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію