У США учасник лотереї виграв рекордні $1,6 млрд

У США учасник лотереї виграв рекордні $1,6 млрд, фото-1
У США учасник національної лотереї Mega Millions зірвав джекпот — у проданому йому квитку були усі 6 виграшних цифр. Переможець отримає 1,6 мільярда доларів, або 913,7 мільйонів готівкою.

У розіграші лотереї 23 жовтня виграшними опинилися номери 5, 28, 62, 65, 70 та золотий Мега-кулька №5.

Хто саме став володарем виграшного квитка та може отримати ці гроші — поки не відомо.

«Момент, на який ми так чекали, нарешті настав. І ми дуже захоплені. Це справді історичний випадок. Ми раді за переможця, і ми знаємо, що відділення лотереї у Південній Кароліні не може дочекатися на володаря джекпоту», — прокоментувало керівництво Mega Millions.

Окрім найбільшого призу в лотереї також є і другі переможці — власники 36-х виграшних квитків з різних штатів можуть отримати кожен по 3 мільйони доларів.

За збіг чотирьох цифр у лотерейному квитку — а таких було 419 — можна отримати третій приз, вартістю в 10 тисяч доларів.

Загалом цього разу виграшних квитків було понад 15 тисяч.

Раніше найбільша сума виграшу в Mega Millions становила 656 мільйонів — це було в 2012 році.

Національну лотерею США створили у 2002 році. З часом правила у лотереї змінилися і в ній зменшилися шанси на перемогу, що призвело до збільшення максимальної суми виграшу.

Раніше американець виграв у лотерею, використавши комбінацію іншої лотереї. Також у США жінка виграла у лотерею Powerball $560 мільйонів, однак відмовилася вказувати свої дані для отримання виграшу.

Лотерея США виграв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію