Університет у Харкові після згоди відмовив Вакарчуку у наданні приміщення для зустрічі

Університет у Харкові після згоди відмовив Вакарчуку у наданні приміщення для зустрічі, фото-1
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у Харкові, який спочатку погодився надати приміщення для зустрічі Святослава Вакарчука з юристами, відмовив співаку у наданні такого приміщення. Про це у відеозвернені повідомив сам Святослав Вакарчук.

За його словами, 29 жовтня у стінах університеті мала відбутися зустріч з представниками юридичної спільноти на тему статті про верховенство права, яку співак нещодавно написав на «Українській правді». «Саме такою мала бути тема зустрічі — верховенство права та питання судової реформи», — повідомив Вакарчук.

Він пояснив, що після публікації своєї статті його команда отримала від вузу запрошення організувати зустріч для обговорення цієї теми. «В мене є проект договору, який шановний пан ректор підписав, в якому йдеться про згоду університету надати приміщення і фактично виступити формальним співорганізатором такої зустрічі», — розповів він.

«Сьогодні ми отримали відмову у наданні приміщення та проведення зустрічі в стінах університету, відмова звучала так: «В силу об’єктивних причин не можемо надати вам приміщення», — пояснив Вакарчук.

Він зазначив, що його здивувало таке рішення ректора університету. Співак додав, що зустріч перенесли в інше місце: вона відбудеться того ж дня у виставковому комплексі «Radmir-Expohall».

Зазначимо, попри те, що Вакарчук не оголосив про намір йти в президенти, він фігурує в рейтингахсоціологічних опитувань щодо майбутніх виборів. Зігдно з ними, якби вибори були вже в у вересні 2018 року, за Вакарчука готові були віддати голоси 7,6% — такий показник є четвертим.

Вакарчук Харків вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію