Відкриття вуличного простору «іNovoСхід» в Новогродівці

20 жовтня відбулось відкриття вуличного простору «іNovoСхід» , який розташовано біля Молодіжного Центру.

Відкрила простір голова організації Вікторія Ємець промовою та нагородженням волонтерів. Спілкування проходило під приємну музикута світло гірлянд, молодь співала пісні та ласувала смачною кавою з цукерками. Для присутніх молодих людей було організовано перегляд англомовний фільм з субтитрами.Вечір був наповнений неймовірною атмосферою.

Зі слів керівника Молодіжного Центру: «Ми мріяли про цей простір ще рік тому, під час заснування самого Молодіжного Центру, в нас було багато та ідей, але не доходило до справи, бо не було потреби у створенні додаткового простору. У березні 2018 року я зрозуміла, що Центр настільки переповнений, що не має вільного місця, щоб сісти та попрацювати. За тиждень його відвідує у середньому 200 осіб. З’явилась потреба у створенні додаткового простору для молоді, яке підвищить соціальну згуртованість та надасть додаткові комфортні умови для проведення заходів з неформальної освіти»

Молодь діяла за схемою потреба-ідея-дія. Активісти написали грантову заявку та отримали фінансування на реалізацію своєї мрії. 25 волонтерів більше місяця працювали над реалізацією проекту «іNovoСхід» : перемістили купу деревини у відведене для неї місце, прибрали всю траву, розібрали палети на дошки, відшліфували їх, створили з них меблі, обпалили та пофарбували. Перед відкриттям прикрасили простір декоративними ліхтариками.

Важливим є те, що молодь власними силами та старанням створювала вуличний простір «іNovoСхід», вкладала свою енергію та душу. Проект виконано за підтримки Програми розвитку ООН(ПРООН).

Новогродовка,уличное пространство,«іNovoСхід»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии