Відкриття вуличного простору «іNovoСхід» в Новогродівці

20 жовтня відбулось відкриття вуличного простору «іNovoСхід» , який розташовано біля Молодіжного Центру.

Відкрила простір голова організації Вікторія Ємець промовою та нагородженням волонтерів. Спілкування проходило під приємну музикута світло гірлянд, молодь співала пісні та ласувала смачною кавою з цукерками. Для присутніх молодих людей було організовано перегляд англомовний фільм з субтитрами.Вечір був наповнений неймовірною атмосферою.

Зі слів керівника Молодіжного Центру: «Ми мріяли про цей простір ще рік тому, під час заснування самого Молодіжного Центру, в нас було багато та ідей, але не доходило до справи, бо не було потреби у створенні додаткового простору. У березні 2018 року я зрозуміла, що Центр настільки переповнений, що не має вільного місця, щоб сісти та попрацювати. За тиждень його відвідує у середньому 200 осіб. З’явилась потреба у створенні додаткового простору для молоді, яке підвищить соціальну згуртованість та надасть додаткові комфортні умови для проведення заходів з неформальної освіти»

Молодь діяла за схемою потреба-ідея-дія. Активісти написали грантову заявку та отримали фінансування на реалізацію своєї мрії. 25 волонтерів більше місяця працювали над реалізацією проекту «іNovoСхід» : перемістили купу деревини у відведене для неї місце, прибрали всю траву, розібрали палети на дошки, відшліфували їх, створили з них меблі, обпалили та пофарбували. Перед відкриттям прикрасили простір декоративними ліхтариками.

Важливим є те, що молодь власними силами та старанням створювала вуличний простір «іNovoСхід», вкладала свою енергію та душу. Проект виконано за підтримки Програми розвитку ООН(ПРООН).

Новогродовка уличное пространство «іNovoСхід»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію