Трамп підтримує розбудову політики США щодо Росії з позиції сили, - Волкер

Трамп підтримує розбудову політики США щодо Росії з позиції сили, - Волкер, фото-1

Спецпредставник США по Україні Курт волкер наголосив, що всі його заяви узгоджені з адміністрацією Трампа

Президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп підтримує розбудову американської зовнішньої політики щодо Російської Федерації (РФ) з позиції сили. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву спецпредставника Держдепартаменту США по Україні Курта Волкера в аналітичному центрі Atlantic Council.

Волкер підкреслив, що всі його публічні заяви завжди узгоджені із адміністрацією Трампа.

"Кожна моя заява - це позиція цієї адміністрації, яка походить саме від президента Трампа. Він підтримує розбудову політики США щодо Росії з позиції сили", - сказав Волкер.

Він зазначив, що росіяни також до певного часу вважали, що вони отримають спасителя в обличчі Трампа.

"Вони помилилися - ця адміністрація більш жорстка. Трампом закладено санкції (проти РФ, - ред.), надано зброю Україні. Тож російські очікування, що Трамп колись змінить свою позицію, помилкові. Зрештою, нашою метою не є безкінечне посилення санкцій проти Росії, а саме відновленння, у тому числі за їх домопогою, суверенітету України", - сказав спецпредставник Держдепу.

Він додав, що Росія на даний прагне усталити існування так званих "народних республік" так само, як це було у випадках Абхазії та Південної Осетії.

"Ми ж вказуємо на те, що це є порушенням мінських домовленостей, які визначають необхідність повернення Україні суверенітету над цими територіями. Ми прагнемо відновити суверенітет української Конституції на цій території, а це суперечить меті Росії", - резюмував Волкер.

Нагадаємо, спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер також заявив, що Сполучені Штати будуть вводити нові санкції проти Росії "раз в місяць-два". 

Трамп Волкер США
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію