На вихідні Україну накриють магнітні бурі: кому потрібно їх боятися

На вихідні Україну накриють магнітні бурі: кому потрібно їх боятися, фото-1

У жовтні землю накриє кілька сильних магнітних бур

6 та 7 жовтня в Україні очікуються сильні магнітні бурі. Про це свідчать дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

За інформацією фахівців, в найближчу суботу буря очікується слабка, а ось в неділі вона посилиться. Також 7 жовтня висока ймовірність сильного магнітного шторму.

Сама ж сильна магнітна буря очікується в понеділок, 8 жовтня (рівень G2 за п'ятибальною шкалою).

Крім того, українців в жовтні чекають три бурі рівня G1. Експерти радять бути обережними 7, 10 та 19 жовтня. 

В інші дні будуть спостерігатися досить незначні геомагнітні коливання.

На вихідні Україну накриють магнітні бурі: кому потрібно їх боятися
На вихідні Україну накриють магнітні бурі: кому потрібно їх боятися

Скріншот

Нагадаємо, що в період магнітних бур у метеозалежних людей, а також у тих, хто страждає серцево-судинними захворюваннями і має проблеми з нервовою системою, виникає погіршення самопочуття: загальна слабкість, головні болі, запаморочення, дратівливість, підвищення тиску (у гіпертоніків), зниження показників АТ (у гіпотоніків), перепади настрою

Під час магнітних збурень не варто налягати на важку жирну і гостру їжу, виключити алкогольні напої. У той же час, не варто сидіти і на жорстких дієтах. Харчування має бути збалансованим.

Активні фізичні навантаження, а особливо роботу під палючим сонцем, також краще відкласти до закінчення періоду високої сонячної активності. Перевагу варто віддати пішим вечірнім прогулянкам. Сприятливий вплив матиме розслабляючий масаж, медитація.

Щоб захиститися від впливу магнітних бур, також необхідно уникати стресових ситуацій, не засиджуватися допізна і лягати спати до 23:00.

Магнітні бурі вихідні Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію