Порошенко закликав країни ЄС визнати Голодомор актом геноциду українського народу

Порошенко закликав країни ЄС визнати Голодомор актом геноциду українського народу, фото-1

Президент закликав країни ЄС і міжнародні організації наслідувати приклад США

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з міністром закордонних та європейських справ Словаччини Мирославом Лайчаком закликав країни Європейського союзу (ЄС) визнати Голодомор актом геноциду українського народу. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення президента в Twitter.

"Закликаю країни ЄС і міжнародні організації наслідувати приклад США і визнати Голодомор актом геноциду українського народу", - сказав Порошенко.

Також в ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо важливих питань двосторонніх відносин і міжнародного порядку денного. Зокрема, були розглянуті питання розширення співробітництва в сферах торгівлі і економіки, оборони, енергетичної безпеки та прикордонного співробітництва. Відзначалася важливість проведення найближчим часом чергового засідання міжурядової українсько-словацької комісії з економічного, промислового і науково-технічного співробітництва.

Крім того, під час зустрічі обговорювалося питання українсько-словацького співробітництва на євроінтеграційному та євроатлантичному напрямках.

Нагадаємо, сьогодні Сенат США визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. 26 вересня комітет з закордонних відносин Сенату США затвердив резолюцію, в якій Голодомор 1932-1933 років визнається геноцидом українського народу. Порошенко вважає, що прийняття Сенатом США резолюції про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу результатом посилення українсько-американського стратегічного партнерства.

Порошенко геноцид Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію