Порошенко: в Україні стрімко зростає кількість прихильників вступу до ЄС і НАТО

Порошенко: в Україні стрімко зростає кількість прихильників вступу до ЄС і НАТО, фото-1

За словами Порошенка, в НАТО хочуть більше 54% українців, у ЄС - 74%

Через російсьу агресію проти України наша держава стала більш європейською і готова захищати європейські та трансатлантичні цінності. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю для програми GPS, уривок якого оприлюднений на телеканалі CNN.

"Спасибі Путіну за те, що зробив Україну більш європейською і готовою захищати європейські та трансатлантичні цінності ", - зазначив Порошенко.

Президент підкреслив, що в Україні з 2013 року стрімко зросла кількість прихильників вступу в Європейський союз (ЄС) і НАТО.

"У 2013 році кількість українців, які підтримують трансатлантичну інтеграцію, членство в НАТО, досягала 16%. Зараз це більше 54%... У 2013 році кількість українців, які підтримують європейську інтеграцію, членство в ЄС, досягала 33%. Зараз 74%", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 20 вересня нардепи відправили на розгляд в Конституційний суд України президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Як повідомляло РБК-Україна, співголова Парламентського комітету асоціації "Україна - Європейський союз" з боку Європейського парламенту Даріуш Розатті заявив, що внесення змін до Конституції в частині євроатлантичної та євроінтеграції покращить співробітництво України з Європейським союзом.

Крім того, під час виступу в КСУ Порошенко підкреслив важливість якнайшвидшого розгляду конституційних змін по закріпленню євроатлантичного курсу України.

Порошенко НАТО ЕС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію