Понад 60% українців підтримують повернення Донбасу дипломатичним методом, - Порошенко

Понад 60% українців підтримують повернення Донбасу дипломатичним методом, - Порошенко, фото-1

Порошенко також виступив проти ізоляції окупованих територій, нагадавши про негативні приклади Придністров’я та Абхазії

Президент України Петро Порошенко виключив сценарій повернення окупованих територій Донбасу за допомогою сили. Про це він заявив під час виступу в Національній академії правових наук у Харкові, повідомляє прес-служба президента.

Порошенко розповів, що ознайомився з результатами опитування громадської думки щодо оптимальної стратегії повернення окупованих територій.

"Лише 5% висловлюються за військовий наступ і повернення силою. І думаю, що жоден український політик, в тому числі звичайно і я, ніколи не прийме рішення перетворити Донецьк на Грозний часів першої і другої чеченської війни. Путінський сценарій нам не потрібен. Україна не Росія", - заявив він.

Порошенко також виступив проти ізоляції окупованих територій, нагадавши про негативні приклади Придністров’я та Абхазії.

"Як президент та Верховний головнокомандувач точно поділяю позицію більшості громадян - 60%, на Харківщині таких більше 72%, які висловлюються за політико-дипломатичне врегулювання (конфлікту на Донбасі - ред.)", - наголосив президент.

Також сьогодні Порошенко заявляв, що Україна, США, Франція та Німеччина готові внести спільну резолюцію про миротворців на Донбасі.

Додамо, президент України заявляв, що Організація об'єднаних націй визнає Росію державою, котра окупує українську територію. Про це йдеться у резолюціїї щодо Криму, в ухваленні якої президент не сумнівається.

Порошенко Украина Донбасс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии