Олександр Куць зустрівся зі Спеціальним представником голови ОБСЄ

Олександр Куць зустрівся зі Спеціальним представником голови ОБСЄ, фото-1

Зі Спеціальним представником голови ОБСЄ у складі Тристоронньої контактної групи Мартіном Сайдіком обговорили низку гуманітарних питань, які виникли на сході України внаслідок збройної агресії Росії.
Зокрема, порушили питання перетину КПВВ та стану критичної інфраструктури.

Зазначив, що ключова проблема, яку українській стороні важко вирішити самотужки, - це гарантії безпеки для працівників об’єктів життєзабезпечення населених пунктів. Якщо раніше про припинення бойових дій для проведення відновлювальних робіт домовлялися через СЦКК, то після виходу звідти представників Росії ключову роль у цьому питанні стали відігравати міжнародні організації, зокрема, ОБСЄ. Але після смерті ватажка бойовиків Захарченка окупаційні влада взагалі припинила будь-які контакти з цього приводу. Саме через це зупинилися роботи на газорозподільній станції у Красногорівці; через це досі зупинена ДФС, де внаслідок негоди на тимчасово окупованій території обірвалися дроти та вийшов з ладу генератор.

Крім того, просив Мартіна Сайдіка активніше порушувати питання доступу міжнародних організацій до тюрем та інших місць, де незаконно утримуються українські громадяни.

Подякував міжнародній спільноті за зусилля, які докладаються задля відновлення миру та територіальної цілісності України.

Олександр Куць зустрівся зі Спеціальним представником голови ОБСЄ, фото-2
Олександр Куць зустрівся зі Спеціальним представником голови ОБСЄ, фото-3
Олександр Куць ОБСЕ Мартін Сайдік
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции