У Авдіївці Президент України Петро Порошенко провів зустріч з українськими дипломатами.

У Авдіївці Президент України Петро Порошенко провів зустріч з українськими дипломатами., фото-1

64 посли України на власні очі побачили, як повертається до життя прифронтове місто: сьогодні запустили газогін "Очеретине-Авдіївка", капітально ремонтуємо опорну школу, дитячі садки, дороги, відновлюємо пошкоджене війною житло.

На спільній нараді з військовими та дипломатами Петро Порошенко наголосив, що в умовах гібридної війни, яку розв'язала проти України Росія, дипслужба має працювати так само злагоджено, як бойовий військовий підрозділ.

Президент поставив перед послами задачу посилити роботу служби в частині інформування світу про те, що відбувається в Україні, активніше шукати можливості для реабілітації за кордоном українських військових та цивільних, що постраждали від російської збройної агресії. Крім того, запропонувати країнам Європи взяти під патронат міста й селища Донеччини й Луганщини.

Під час зустрічі Президент підписав Закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей", який зокрема суттєво підвищує соціальний захист військовослужбовців.

У Авдіївці Президент України Петро Порошенко провів зустріч з українськими дипломатами., фото-2 У Авдіївці Президент України Петро Порошенко провів зустріч з українськими дипломатами., фото-3 У Авдіївці Президент України Петро Порошенко провів зустріч з українськими дипломатами., фото-4
ПетроПорошенко Авдіївка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии