Призначено нового т.в.о. начальника Мирноградського відділення поліції

Ним став підполковник поліції з Покровського відділу поліції – Дмитро Верецун. Керівництво базового органу очікує від нового начальника високого рівня організації роботи та забезпечення захисту населення.

Сьогодні начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін представив особовому складу Мирноградського відділення поліції нового керівника. Підрозділ очолив Дмитро Верецун, який працював заступником начальника Покровського відділу поліції.

Новому керівнику поставлена задача налагодити належну роботу підрозділу, особливу увагу приділити дисципліни і законності серед особового складу, активізувати роботу з виявлення і вилучення з нелегального обігу зброї та боєприпасів, поліпшити оперативну обстановку на території обслуговування.

Крім того Юрій Гречишкін зазначив, що одним з пріоритетних напрямків роботи поліції є негайне реагування на всі звернення громадян та надання їм потрібної допомоги. Тому жителі Мирнограду повинні побачити, що поліцейські приймають всі необхідні заходи, спрямовані на забезпечення безпеки місцевих жителів.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію