До уваги платників податків!

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що у зв’язку зі святковими та вихідними днями 28 -29 червня 2018 року необхідно до 28.06.2018 року сплатити податки, збори та інші платежі, які заплановані до сплати у червні 2018 року (зокрема, акцизного податку з реалізації суб’єктамигосподарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, плати за ліцензії з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами).

Дякуємо, за співпрацю та порозуміння!

До уваги платників податків - змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів!

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що з 02 липня 2018 року будуть змінені реквізити усіх рахунків, відкритих для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів Донецької області у 2018 році. Перелік змінених реквізитів таких рахунків буде розміщено на суб-сайті Головного управління ДФС у Донецькій області.

За довідками із зазначеного питання платники податків можуть звернутися до Центрів обслуговування платників за місцем їх податкової реєстрації, зокрема:

- м.Покровськ, вул.Європейська (Горького), 1 або за тел. (06239) 2–17-84;

- м.Мирноград, вул.Центральна (Артема), 19 або за тел. (06239) 6-24-60;

-м.Селидове, вул.Гоголя, 1 або за тел. (06237) 7-42-62, 7- 42-95;

-м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 7 (кабінет 308) або за тел. (099) 645-39-57.

Режим роботи: з понеділка по четвер з 9-00 до 18-00 год., у п‘ятницю з 9-00 до 16-45 год., у суботу – з 9 до 13 год., обідня перерва – з 13-00 до 13-45 год., неділя – вихідний.

Особливості звітування підприємців, які зареєструвались платниками єдиного податку I та II груп

Фахівці Покровської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадують, що фізичні особи-підприємці, які до закінчення місяця, у якому відбулася державна реєстрація їх, як фізичних осіб-підприємців, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для I або II групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.

Доходи, отримані у період застосування спрощеної системи оподаткування, включаються до податкової декларації платника єдиного податку. Форма податкової декларації платника єдиного податку, яку  затверджено наказом Міністерства фінансів України від 19.06.15 №578 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку», подається платниками І та ІІ груп протягом 60 календарних днів після останнього дня звітного року. Така податкова декларація подається, якщо платник єдиного податку не допустив перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), або самостійно не перейшов на сплату єдиного податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку II та III групи.

При цьому, фізичні особи-підприємці, які зареєстровані протягом року у встановленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи, яку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», за результатами звітного кварталу, у якому розпочато таку діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. У податковій декларації окремо відображаються обсяг доходу, оподаткований за ставками, визначеними для платників єдиного податку I та II груп, обсяг доходу, оподаткований за ставкою 15 відс., обсяг доходу, оподаткований за новою ставкою єдиного податку, обраною згідно з умовами, визначеними главою 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розд. XIV ПКУ, авансові внески, встановлені п.295.1 ст.295 ПКУ. Подання податкової декларації у строки, встановлені для квартального звітного періоду, звільняє таких платників від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для річного звітного періоду.

Враховуючи зазначене, новостворена фізична особа-підприємець за період від дати державної реєстрації до дати переходу на спрощену систему оподаткування, подає до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний квартал, у якому розпочато таку діяльність, протягом 40 календарних днів після останнього дня звітного кварталу. У такому випадку фізична особа-підприємець не подає до контролюючого органу податкову декларацію у строк, встановлений для річного звітного періоду.

Переміщення товарних вантажів

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує платникам податків, що з питань щодо переміщення товарних платежів через контрольні пункти в’їзду або виїзду зони проведення АТО, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 годин за телефонами «гарячої лінії»: 0993683346 або 0507068055.

Покровська ОДПІ

ГУ ДФС у Донецькій області

увага платникиподатків Украина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію