Покровська ОДПІ: розвиток комунікацій триває

Фахівці Покровської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області, в рамках проведення роз’яснювальної і комунікативної роботи, беруть участь у роботі Консалтингового центру Покровського міського центру зайнятості Донецької області (далі - Консалтингового центру).

Так, днями заступник начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб Наталія Артюхова відвідала чергове засідання Консалтингового центру, до роботи якого долучилися також спеціалісти інших державних структур Покровської міської ради та Покровської райдержадміністрації представники громадських організацій «Український донецький куркуль» та «Заможна людина», а також соціальні партнери та представники державних установ та організацій міста. Задля обміну досвідом також приймали участь представники Мирноградського, Добропільського, Селидівського, Новогродівського та Донецького міських центрів зайнятості,діючі підприємці; безробітні, які мають намір зайнятись підприємницькою діяльністю.

Слухачі мали унікальну можливість особисто поспілкуватись як із переможцями грантового проекту «Український донецький куркуль, так і поставити питання членам конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Під час заходу усі бажаючі мали можливість поставити питання до присутніх соціальних партнерів. Найбільш жваво обговорювались питання з представниками Покровської міської ради відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста, Покровської районної адміністрації, Головного управління держпраці у Донецькій області та Покровської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області, Покровської філії Донецького обласного лабораторного центру. Бажаючі мали можливість отримали, також, індивідуальні консультації працівників інспекції.

Зустрічі такого плану – це перспективний шанс для майбутніх підприємців.

ПокровськаОДПІ розвиток комунікації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію