Покровська ОДПІ: з турботою до найдорожчого

Покровська ОДПІ: з турботою до найдорожчого, фото-1

За доброю традицією, у цей травневий день заступник начальника-начальник Ясинуватсько-Авдіївського відділення Головного управління ДФС у Донецькій області Наталія Миколаївна Кононіхіна відвідала Покровський Центр допомоги дітям «Отчий дом»аби разом із вихованцями, їх учителями та вихователями, розділити свято «Останнього дзвоника», висловити їм напутні слова та порадіти з ними за всі їхні успіхи. Діти з великою радістю приймали гостей. Податківці підготували їм солодкі подарунки та поділились своєю любов’ю, добром і щедрістю душі.

Урочисто і хвилююче вітала дітей Наталія Кононіхіна: «Я впевнена, що кожен з Вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. Нехай світлою буде ваша дорога, вистелена добрими справами, та прогресивними ідеями! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю Вам знайти свою правильну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. І звичайно всім школярам бажаю гарного літнього відпочинку та яскравих вражень. Я переконана, що до завершення навчального року усі вихованці підійшли з маленькими перемогами – і у кожного з Вас вона своя! Гордіться ними і націлюйте себе на більші досягнення».

Податківці впевнені, що сумісними зусиллями, шляхом накопичення знань, отримуючи професійну майстерність та виховуючи патріотизм, збагачуючись духовно любов’ю до своєї рідної країни, готовістю та вмінням працювати на її благо, ми забезпечимо процвітання України та високий рівень добробуту її громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію