В Покровську та Покровському районі з початку року 2 дітей постраждало внаслідок ДТП

В Покровську та Покровському районі з початку року 2 дітей постраждало внаслідок ДТП, фото-1
06.06.2018Питання безпеки дитини на дорозі сьогодні є актуальним як ніколи. Сотні дітей потрапляють до страшних транспортних аварій, дістають тяжкі травми, а частіше, як не прикро, це призводить до смерті малолітніх пішоходів. Аби сумна статистика не зростала з кожним днем, правоохоронці закликають батьків навчити дітей простим правилам безпеки на дорозі.

Необхідно пам’ятати, що проїжджа частина й тротуар є найнебезпечнішими для дитини ділянками. Якщо вдома, надворі, у саду ми ще можемо передбачити небезпеку й усунути її, то на проїжджій частині наші можливості обмежені. Головна роль у безпеці дитини на дорозі приділяється вмінню переходити вулицю.
Вирушаючи з дитиною на прогулянку, міцно тримайте її за руку. Заздалегідь вчить дитину правилам дорожнього руху – переходити дорогу в безпечному місці – і пояснюйте, чому ви зупинилися й дивитеся по боках, перш ніж переходити вулицю. Не підпускайте маленьку дитину одну до дороги і тим більше – не випускайте її на дорогу.

Навчайте дитину правил безпеки з раннього віку. Уже дво-трирічній дитині можна показувати «зелену» та «червону» людину на пішохідному світлофорі й пояснювати, чим вони відрізняються.

Пограйте з дитиною в «дорожні знаки». Нехай вона знає, про що «говорять» дорожні знаки, розмітка, світлофор. Усе це допоможе їй краще розуміти зміст дій на дорогах, порядок і правила руху.

Варто якнайчастіше вказувати дитині на правильну й неправильну поведінку на вулиці, а також самим дотримуватися правил дорожнього руху. Адже гарний приклад – це ефективний спосіб запобігання травматизму у дітей на дорозі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Покровськ Покровськийрайон початокроку діти ДТП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію