Завтра до Києва приїдуть шахтарі

Уже котрий день поспіль у стихійному режимі протестують гірники шахт «Україна» й «Котляревська» ДП «Селидіввугілля». Частина з шахтарів спускаються під землю, частина відмовляється. Так, сьогодні на «Котляревській» із 400 гірників до роботи приступили 230 осіб, на «Україні» - із двохсот лише сто п’ятдесят.

Про це повідомив в.о. голови місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Сергій Павлов. За його словами, вимоги незмінні - погасити заборгованість із заробітної плати та повернути в державну власність пласти, які свого часу були віддані структурам Олександра Януковича.

«Завтра делегація із ДП «Селидіввугілля» відвідає Київ, - розповів Сергій Павлов. – Маємо домовленість про зустріч із деякими народними депутатами, плануємо провести брифінг».

«Сукупна заборгованість із заробітної плати на державних шахтах становить близько одного мільярда гривень, - повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. – Тому делегація шахтарів вимагатиме як під стінами Верховної Ради, так і в самому парламенті, щоб на підтримку вугільної галузі у 2018 році було виділено 2,6 мільярда гривень. Сподіваюся, що гірників ДП «Селидіввугілля» підтримають колеги й з інших регіонів країни.

Києв приїдутьшахтарі донбас Украина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію