Поліція радить батькам уважно слідкувати за дотриманням правил безпечного спілкування в мережі інтернет їх дітьми

Поліція радить батькам уважно слідкувати за дотриманням правил безпечного спілкування в мережі інтернет їх дітьми, фото-1
30.05.2018З кожним роком кількість користувачів світової мережі неухильно зростає. Більш того, разом із дорослими, доступ до комп'ютера отримують також і діти.  І хоча на екрані комп'ютера Інтернет представляється юному поколінню абсолютно віртуальним світом, тим не менше в ньому існують загрози, здатні заподіяти реальну шкоду. Тому, дуже важливо, щоб батьки відігравали активну роль у контролі використання дітьми Internet.

У школярів розпочались літні канікули. Під час відпочинку діти мають більше вільного часу для розваг. Велика кількість школярів віддають перевагу не іграм на вулиці, а спілкуванню в соціальних мережах, різних чатах, програмах обміну миттєвими повідомленнями.

Подібне віртуальне спілкування з однолітками може бути корисним для обміну досвідом, інформацією та водночас і небезпечним – деякі зловмисники використовують віртуальну комунікацію як інструмент для маніпулювання підлітковою свідомістю.

Для того, щоб спілкування в мережі інтернет було безпечним, треба дотримуватись нескладних правил: батьки мають знати “віртуальних друзів” своєї дитини та слідкувати за тим, яка особиста інформація та фотографії потрапляють в соціальні мережі. Також батьки мають встановити правила роботи в інтернеті для своїх дітей, а саме: час роботи в мережі та сфери відвідування інтернету.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Поліція батьки дотриманняправил безпечнеспілкування мережаінтернет діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію