В 2018 року День вишиванки припадає на 17 травня . Свято національного українського одягу щорічно відзначається у третій четвер травня. Історія цього самобутнього свята розпочалася 12 років тому, коли студентка Чернівецького національного університету, Леся Воронюк, запропонувала всім своїм одногрупникам в один з днів вдягнутися у вишиванки. Дівчину надихнув на цю ідею однокурсник, котрий регулярно носив вишиту сорочку. До акції долучилися не лише студенти, а й викладачі. З того часу, вона стала популярною по всій Україні. Мабуть, не залишилося ні села, ні містечка - де би в цей день не вдягали вишиванку. Наше місто Новогродівка не стало винятком.
Свято вишиванки
![Свято вишиванки, фото-1 Свято вишиванки, фото-1](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0874_5afd620e3db41.jpg)
![Свято вишиванки, фото-2 Свято вишиванки, фото-2](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0683_5afd6220e371a.jpg)
![Свято вишиванки, фото-3 Свято вишиванки, фото-3](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0724_5afd6234a42e1.jpg)
![Свято вишиванки, фото-4 Свято вишиванки, фото-4](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0790_5afd62434d9af.jpg)
![Свято вишиванки, фото-5 Свято вишиванки, фото-5](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0752_5afd6252ae8b7.jpg)
![Свято вишиванки, фото-6 Свято вишиванки, фото-6](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0814_5afd626583651.jpg)
![Свято вишиванки, фото-7 Свято вишиванки, фото-7](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0657_5afd628e53fb7.jpg)
![Свято вишиванки, фото-8 Свято вишиванки, фото-8](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0907_5afd62a7cb216.jpg)
![Свято вишиванки, фото-9 Свято вишиванки, фото-9](https://s.06237.com.ua/s/155/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/033/736/img0910_5afd62bbb8a94.jpg)
17 травня на площі шахтарській зібралося чи мало люду, щоб приєднатисядо свята вишиванки. Площа майоріла яскравими барвами, як квітуче поле. Кожен присутній, від малого до найстаршого, був вдягнений у вишиту сорочку, тим самим, проявив любов до своєї країни та ії традицій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію