Свято вишиванки

В 2018 року День вишиванки припадає  на 17 травня . Свято національного українського  одягу щорічно відзначається у третій четвер травня. Історія цього самобутнього свята розпочалася 12 років тому, коли студентка Чернівецького національного університету, Леся Воронюк, запропонувала всім своїм одногрупникам в один з днів вдягнутися у вишиванки. Дівчину надихнув на цю ідею однокурсник, котрий регулярно носив вишиту сорочку. До акції долучилися не лише студенти, а й викладачі. З того часу, вона стала популярною по всій Україні. Мабуть, не залишилося ні села, ні містечка  - де би в цей день не вдягали вишиванку. Наше місто Новогродівка не стало винятком. 

Свято  вишиванки, фото-1
Свято  вишиванки, фото-2 Свято  вишиванки, фото-3 Свято  вишиванки, фото-4 Свято  вишиванки, фото-5 Свято  вишиванки, фото-6 Свято  вишиванки, фото-7 Свято  вишиванки, фото-8 Свято  вишиванки, фото-9

17 травня на площі шахтарській зібралося чи мало люду, щоб приєднатисядо свята вишиванки. Площа майоріла яскравими барвами, як квітуче поле. Кожен присутній, від малого до найстаршого, був вдягнений у вишиту сорочку, тим самим, проявив любов до своєї країни та ії традицій.

свято вишиванка Україна Новогродівка сорочки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію