ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГЇ У ЗОШ №1

Проблема розвитку психологічної культури дитини набуває в наш час особливого значення.

Розуміння самого себе як особистості, усвідомлення своєї значущості в соціальному оточенні. Уміння керувати своїми емоціями – ці питання завжди цікавлять дітей та підлітків. Шкільний вік особливо сприятливий для роздумів про самовиховання, виховання відповідальності за власні вчинки, розвитку інтересу до психологічних знань.

В ЗОШ №1 відбувся тиждень психології. Мета тижня - формування психологічної культури учнів та педагогів, популяризація психологічних знань, спонукання учнів до розуміння себе як унікальної , неповторної особистості.

Учні 8-10 класів взяли участь у виготовленні стіннівок «Таємниці пам’яті» , «Способи поведінки в ситуації конфлікту» , «Квітка мого настрою» тощо.

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГЇ У ЗОШ №1, фото-1

Учні 4-х класів взяли участь у розвивальному занятті «Чи потрібно себе оцінювати?». Під час нього діти мали змогу познайомитися з особливостями власної самооцінки, отримали поради щодо формування адекватної самооцінки.

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГЇ У ЗОШ №1, фото-2

Учні 3-х класів познайомилися з провідними типами темпераменту в ході казко терапії «Чотири лицарі».

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГЇ У ЗОШ №1, фото-3

Участь у «Тижні психології» сприяла розширенню світогляду учнів. Оволодіння інформацією про свої індивідуальні психологічні особливості сприяло підвищенню рівня довіри до практичного психолога.

Психология дети школа информация ученики Селидово Украина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію