В новогродівській школі пройшов правовий урок

З метою нагадати учням правила поведінки під час літніх канікул та попередження порушень громадського порядку неповнолітніми, до учнів 9-10 класів ЗОШ №9 м.Новогродівка завітали правоохоронці та співробітники сектору з питань пробації.

Незабаром розпочнуться літні канікули і перед їх початком співробітники поліції Покровської оперативної зони відвідують кожен навчальний заклад та нагадують учням правила безпеки та поведінки. Так, інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов разом із представником сектору з питань пробації провели правовий урок для старшокласників Новогородівки.

Спочатку правоохоронець нагадав школярам правила безпеки під час знахідки невідомих предметів, зауваживши, що ні в якому випадку не слід їх торкатися й намагатися самостійно розібрати. Потім Євген Косогов розповів учням про види відповідальності і навів кілька прикладів коли саме застосовується адміністративна, а коли кримінальна відповідальність. Не оминув поліцейський і таку важливу тему, як булінг. Він навів кілька основних типів булінгу: «непрямий» - соціальна агресія; «фізичний» - агресія з фізичним насильством; поведінковий - переслідувач змушує жертву перенести образливі і принижуючі для неї почуття власної гідності; вербальна агресія: плітки, інтриги, вимагання, шантаж; можливі бойкоти жертві, різні «капості», а також зауважив, що ні в якому випадку не можна замовчувати про таку проблему, а якомога скоріше вирішити її за допомогою дорослих.

В новогродівській школі пройшов правовий урок, фото-1

Інспектор уповноваженого органу з питань пробації ознайомила учнів з наслідками антисоціальної поведінки й нагадала про адміністративну відповідальність за порушення громадського порядку.

Під час правової лекції учні ставили багато різних запитань й зізналися, що під час кожної такої зустрічі дізнаються багато цікавої і важливої для себе інформації.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Новогродівка школа правовийурок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію