МАНДРІВКА ДО ДНІПРА

До свята Великодня в містах Новогродівка та Селидове було проведено Фестиваль писанок. Фестиваль відбувся завдяки фінансової підтримки партії «Солідарність» Блока Петра Порошенка. Діти та молодь мали можливість поборотися за кращу писанку. Кожен навчальний заклад перетворив метрову писанку в витвір мистецтва, діти з захопленням та натхненням розписували писанки в яскраві кольори. Кожен бажаючий, як дитина, так і дорослий мав змогу проголосувати за писанку, яка найбільш сподобалася. Для цього біля кожного символу свята знаходилися скриньки для збору коштів. Переможцями стали ті писанки, які назбирали найбільше грошей: у Новогродівці – школа №10, у Селидовому – школа №2. Спочатку грошові надходження планувалосявіддати на благодійні потреби людям похилого віку. Але після проведення Фестивалю прийшла сумна звістка про тяжку хворобу Сиденко Жені - учня школи №10 м. Новогродівка, який потребує термінового та дуже затратного лікування. 

Тому зібрані гроші одноголосно вирішили перерахувати на лікування 10-річного хлопчика. Партія «Солідарність» Блока Петра Порошенка виступила ініціатором проведення фестивалю писанок та нагородження переможців. В нагороду малеча з дитячих садочків отримала солодощі, а учні шкіл-переможців завдяки Партії «Солідарність» БПП отримали можливість відправитися у незабутню подорож до міста Дніпро.

Зразу по приїзду переможці Фестивалю відвідали циркову виставу «Козацькі розваги», в захопленні обговорювали побачене, ділилися враженнями від майстерних, смішних номерів артистів цирку

. Трохи втомлені і зголоднілі, діти залюбки скуштували обідні набори з «Макдональдс». Але на цьому пригоди не скінчилися. Шлях екскурсантів прямував доаерокосмічного центру освіти молоді.

Для школярів було організовано видовищну пізнавальну екскурсію,де вони ознайомилися с виставкою зразків ракет, космічних апаратів, літаків, з експозиціями, присвяченими відомим ракетобудівникам О.Макарову та М.Янгелю. Окремо на оглядовому майданчикусвоїми очима побачили справжні космічні станції, штучні супутники, ракети.

Але школярі не могли пропустити дуже важливу нагоду - відвідати в гематологічному відділенні Дніпровській лікарні свого маленького земляка Сиденко Женю, який мужньо бореться зі страшною хворобою.

До приміщення лікарні через суворий санітарний режим пропустили тільки 5 відвідувачів. Женя вийшов з палати. Це була дуже хвилююча зустріч з друзями-однокласниками, вони довго спілкувались, хлопці поділилися шкільними новинами, передали привітання і побажання скорішого одужання від учнів, вчителів, всіх новогродівців. Друг і однокласник Даня Шевченко, який приїхав до Жені в свій день народження, подарував приятелю квадрокоптер.

Хлопчик стійко, мужньо переносить дуже трудне лікування, не падає духом і дуже вірить в швидке одужання. Женя передає привіт всім друзям, знайомим, небайдужим новогродівцям за підтримку, таку важливу і потрібну для всієї родини. Він вдячний, що в скрутному становищі його не залишили сам на сам із страшним захворюванням, за допомогу і віру в те, що він скоро повернеться до школи – веселий і здоровий.

Переповнені враженнями, емоціями, втомлені, але щасливі, наприкінці дня діти повернулися додому. Подорож до Дніпра у кожного учасники цієї поїздки залишиться в серці.

Щира подяка і низький уклін партії «Солідарність» Блока Петра Порошенка від всіх учасників Фестивалю в містах Новогродівка та Селидове затурботу, дбайливе ставленнядо розвитку дитячої творчості, за чуйність, незачерствіле серце тащиру допомогу людській біді.

Днепр Украина Партія«Солідарність»БлокаПетраПорошенка Фестиваль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію