Павло Жебрівський публічно відзвітував про роботу у 2017 році

Діяльність Донецької ОДА та її структурних підрозділів заснована на системному, комплексному підході до роботи. Головна мета – повернути Донеччину в єдиний український простір та показати, що там де Україна – там високий і якісний рівень життя. На цьому сьогодні під час звітної прес-конференції наголосив очільник області Павло Жебрівський.

«Події, які розпочались на Донеччині у 2014 році стали трагедією для всього українського народу. Тому найголовніше, що ми маємо зробити тут – повернути Донеччину в єдиний український простір показати людям, як це – жити в класній, модерній, заможній області», – підкреслив очільник області.

Павло Жебрівський акцентував увагу на основних напрямах, над якими ведеться робота в області. Це децентралізація та формування самодостатніх об’єднаних громад, розвиток гуманітарного та інфраструктурного напрямків, розвиток економіки та залучення інвестицій, безпека і подолання наслідків АТО, захист ВПО, екологічна безпека регіону та здорове життя, розвиток громадянського суспільства.

«Розвиток економіки та залучення інвестицій – один із ключових напрямів роботи. За цей рік маємо високі показники – надходження до місцевих бюджетів зросли на 2,7 млрд гривень, експорт товарів до ЄС зріс на 30%, взагалі експортовано товарів на 4,4 млрд доларів», – повідомив Павло Жебрівський. За його словами, економіка регіону відроджується і поступово виходить на новий рівень.

Також велику увагу обласна влада приділяє підтримці малого та середнього бізнесу – в області успішно діє програма «Український донецький куркуль». Очільник області повідомив, що за 2017 рік надано фінансову підтримку 107 проектам «куркулів».

«Завдяки цій програмі ми не тільки підтримуємо бізнес, а й створюємо нові робочі місця. 25% проектів реалізується учасниками АТО та переселенцями, відроджується бізнес на лінії розмежування – 8 проектів вже реалізовано у Авдіївці, Очеретиному, Верхньокам’янському, Світлодарську та Чермалику. Дехто каже, що наша програма – це повернення до чогось старого. Насправді ми бачимо, що це принципово новий філософський підхід, нове бачення життя. Наші підприємці виробляють принципово модерну продукцію, і я сподіваюсь, що цього року ми створимо ще більше підприємств, ще більше робочих місць», – розповідає голова Донецької ОДА.

Гуманітарна сфера також залишається ключовим напрямком роботи обласної влади. «Діти – це наше майбутнє. Для них у 2017 році відкрито 7 опорних шкіл та 115 дитячих майданчиків, ще 151 відремонтовано. Придбали 185 одиниць житла для дітей-сиріт та забезпечили сімейними формами влаштування 637 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – підкреслив очільник ОДА. Окрім цього, для розвитку спорту на Донеччині створено 104 спортивні майданчики зі штучним покриттям та 200 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням.

Одним із ключових напрямків молодіжної політики області є патріотичне виховання. Так, на території Донеччини вперше проведено патріотичну всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників», у якій взяли участь понад 1000 осіб, серед них 150 учасників АТО з 6-ти регіонів України. Вперше в області відбувся патріотичний вишкіл – «Теренова гра», проведено всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»),

«Кожний з нас – представники обласної влади, місцевого самоврядування, вчителі та викладачі мають розуміти, яку велику відповідальність ми несемо за провадження молодіжної політики в області», – підкреслив Павло Жебрівський.

Екологічна безпека сьогодні дуже важлива для Донеччини – адже це також робота заради майбутнього. Саме тому Донецька ОДА постійно проводить заходи з покращення екологічного становища та моніторингу навколишнього середовища.

«Ми перші в Україні запровадили автоматизовану систему моніторингу довкілля, яка відповідає вимогам директив ЄС. Відкрили очисні споруди у Костянтинівці, Бахмутському та Добропільському районах. Триває будівництво регіональних полігонів твердих побутових відходів у Краматорську, Кураховому, Волновасі. Оновлено парк спеціалізованої техніки. Варто зауважити, що Донецька область перша в Україні придбала установку для переробки та знешкодження ртутьвмісних відходів», – зазначив  очільник області.

Багато зусиль на Донеччині спрямовано на відбудову інфраструктури. Протягом 2017 року відкрито рух на 52,3 км магістральних доріг області. Відремонтовано 153 дороги комунальної форми власності. Оновлено 3 в’їзні стели в напрямках Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Побудовано 5 нових асфальтобетонних заводів, виробнича потужність яких дозволить здійснювати ремонтні роботи близько 350 км доріг шириною 9 м щорічно.

«Також відремонтовано 8 мостів та шляхопроводів, 23 зупинки громадського транспорту, встановлено 38 автономних світильників на сонячних фотомодулях. У 2017 році ми оновили тролейбусні та трамвайні парки області – придбано 20 тролейбусів та 15 трамваїв», – розповідає Павло Жебрівський.

Багато зусиль обласна влада  докладає для зменшення кількості безробітних та для забезпечення можливості отримувати нормальну заробітну плату та гідні умови праці. Обласна служба зайнятості постійно працює над вирішенням цього питання. «Цього року Донеччина посіла перше місце по Україні за кількістю наданих консультацій (65,8 тис. осіб) та залученню до громадських робіт (23,4 тис. осіб). У 2017 році легалізовано 12,3 тисяч робочих місць, працевлаштовано 30 тисяч осіб», – каже Павло Жебрівський.

Також у 2017 розпочато міжнародні study-tours з навчання та обміну досвідом. Вже понад 100 осіб успішно пройшли стажування у країнах ЄС.

«Звісно, найкращий стимул для кожного – це гідні умови праці та нормальна заробітна плата. У 2017 році Донеччина стала лідером серед інших областей України за розміром середньомісячної заробітної плати – 7764 грн. Лише 5% населення отримує заробітну плату менше ніж 3 200 грн», – підкреслив очільник області.

Звісно, що багато зроблено  для подолання наслідків АТО. Це першочергове завдання – відбудувати інфраструктуру та житло, забезпечити людям гідне життя, повернути мир на території, які ворог так довго намагався знищити.

Оскільки на Донеччині зареєстрована найбільша кількість ВПО, Донецька облдержадміністрація  зосередила всі зусилля на підтримці та допомозі цим людям. З обласного бюджету було виділено 13,1 млн гривень на тимчасове проживання ВПО, створено 48 місць компактного проживання, у яких мешкають понад 2,7 тисяч осіб.  Проведено реконструкцію двох соціальних гуртожитків у Маріуполі та Бахмуті.

Завдяки діяльності обласної служби зайнятості 1,6 тисяч переселенців отримали роботу.

«Також ми відбудували 700 житлових будинків та споруд соціальної сфери. Ще один важливий момент – заведено з підконтрольної Україні території електропостачання для Травневого, Зайцевого, Гладосового та Авдіївки, відновлено водопостачання Авдіївки та Торецька», – повідомив очільник області.

«Донеччина постійно розвивається та оновлюється – і все це заради того, щоб якомога швидше змінити життя тут на краще, показати всім – ось вона, справжня українська Донеччина – сильна, заможна, вільна та відновлена», – наголошує Павло Жебрівський.

ПавлоЖебрівський звіт звітував робота 2017 Донеччина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Одним из направлений работы Селидовского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи является предоставление социальных услуг лицам, отбывающим наказание в виде лишения свободы на определенный срок. Об этом сообщает Селидовский городской совет. В рамках деятельности консультационного пункта юрисконсульт Центра Герасименко К. посетила государственное учреждение Селидовская исправительная колония №82 и провела информационное мероприятие «П...
Власть
Президент Украины Владимир Зеленский подтвердил, что провел встречу с олигархом Ринатом Ахметовым. Об этом он сообщил во время неформальной встречи с журналистами в Администрации президента, пишет «Украинская правда». «Да, встречался с Ахметовым. Уже была встреча», — сообщил Зеленский. Глава государства отметил, что подробности разговора, он сообщит на встече с украинским бизнесом. «Завтра скажу. Именно завтра, потому что завтра у нас встреча с украинским...
Происшествия
В ходе расследования гибели народного депутата Дмитрия Тымчука, стало известно о возможном отсутствии в квартире погибшего ювелирных изделий. Об этом пишет отдел коммуникации полиции Киева. «В ходе проведения следственных действий источник, близкий к погибшему народному депутату, заявил о возможном отсутствии нескольких ювелирных изделий», — говорится в сообщении. В настоящее время по данному факту проводится проверка с целью установления всех обстоятельст...
Политика
Объявление обвиняемых в гибели МН17 – важный момент на пути к поиску правды и достижению справедливого правосудия, заявили в Госдепартаменте. Госдепартамент заявил, что полностью поддерживает расследование, ведущееся Нидерландами, Австралией, Бельгией, Малайзией и Украиной США приветствуют выводы Международной совместной следственной группы об обвиняемых в гибели пассажирского авиалайнера Boeing 777 рейса МН17, сбитого в небе над Донбассом 17 июля 2014 год...
Происшествия
В поселке Ивановка Одесской области правоохранители обнаружили тело пропавшей 13 июня 11-летней Дарьи Лукьяненко. Об этом сообщает пресс-служба Национальной полиции. "Только что при отработке территории в селе Ивановка полицейские провели неотложный обыск в одном из домовладений поселка. В результе обыска полицейские обнаружили вероятно тело пропавшей Дарьи Лукьяненко", - говорится в сообщении. В настоящее время сотрудники полиции пытаются достать тело реб...
Общество
Официально электромобиль французской компании должен быть представлен до конца текущего месяца. В Сети было опубликовано "живое" фото еще непредставленного электрического хэтчбека Renault Zoe. Дебют новинки должен состояться до конца текущего месяца. Об этом пишет Motor1. Городской автомобиль с нулевыми выбросами претерпел немало изменений, чтобы лучше конкурировать с новыми автомобилями Peugeot e-208 и Opel Corsa-e. Обновленный электрокар оснащен батареей...
Общество
Заинтересованность методикой подсчета котов проявили уже 15 стран. После Львова подсчет котов проведут в Германии. Во Львове впервые в мире проведут подсчет бродячих котов. Об этом накануне сказала на пресс-конференции директор коммунального предприятия Лев Оксана Кошак, сообщает пресс-служба Львовского городского совета. По ее словам, подсчет проведут 26-30 июня за "уникальным алгоритмом". "До сегодняшнего дня ни один муниципалитет, ни один город мира не...
Общество
Тело известного индийского иллюзиониста Чанчала Лахири, который исчез во время исполнения трюка Гарри Гудини обнаружено спустя сутки. Об этом сообщает ВВС News. Лахири собирался повторить знаменитый трюк Гарри Гудини «Цепи». Во время выступления его связали цепями и веревками, подвесили за ноги и медленно опустили в воду в реку Хугли. Под водой он должен был освободиться от оков, но этого не произошло. Тело 40-летнего иллюзиониста вынесло на берег реки Хуг...
Общество
Огромные очереди на блокпостах НВФ «ЛНР» и «ДНР» создаются искусственно. Члены группировок пропускают не более 5 автомобилей в час. Об сообщает Telegram-канал «Донецкий Абориген». Автор считает сложившуюся ситуацию «прямым геноцидом населения». Похожие события происходили зимой, когда от холода многочасового ожидания умирали люди. «В ближайшее время прогнозируется жара до 39°, у кого-то есть сомнения, что снова будут гибнуть люди, от инсультов, инфарктов?...