Звіт Павла Жебрівського за виконану роботу у 2017 році

Звіт Павла Жебрівського за виконану роботу у 2017 році, фото-1

1 березня в м. Кроматорську Павло Жебрівський, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації,  звітував для СМІ підсумки роботи команди адміністрації за 2017 рік. Павло Іванович звернув увагу на те, що робота була зроблена дійсно дуже велика для оновлення Донеччини. «Зупинятися на досягнутому ніхто не збирається. На 2018 рік робіт заплановано не менше», - запевняє губернатор.  

На прес-конференції говорили  відверто як про здобутки, так і про проблеми нашої області. Обговорювали проблемні питання по розбудові,  про непорядність підрядних організацій , питання соціального захисту, перетину контрольно-пропускних пунктів, медичної допомоги та реабілітації людей з інвалідністю, децентралізації, співпраці з органами місцевого самоврядування та багато інших.

«Дякую команді Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, яка показала свою високу ефективність у минулому році й має амбітні плани на рік нинішній; дякую громадськості та журналістам за небайдужість до нашого краю. Оновлюємо Донеччину разом!» - завершив Павло Іванович.

Жебрівський звіт 2017 Донеччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію