Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького повідомляє:

ОГОЛОШЕННЯ

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького в 2018 році проводить прийом громадян для здобуття ступенів вищої освіти:

- які здобули повну загальну середню освіту або освітньо- кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, – для здобуття ступеня бакалавра;

- які здобули ступінь бакалавра, магістра (освітньо- кваліфікаційний рівень спеціаліста), – для здобуття ступеня магістра;

- які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), – для здобуття ступеня доктора філософії.

Академія здійснює підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу в Державній прикордонній службі України, приймає на навчання за відповідними програмами підготовки осіб, які мають повну загальну середню освіту та відповідають установленим законодавством України вимогам проходження військової служби.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись на офіційному веб-сайті академії http://nadpsu.edu.ua/ та в окремому регіональному центрі комплектування м. Краматорськ за телефонами 098 976 06 88 (Варченко Віталій Юрійович); 050 700 30 52 (Коссе Роман Олександрович).

Державна прикордонна служба україна національнаакадемія Б.Хмельницького навчання 2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію