У Львові створили інтерактивний сайт, що допомагає сортувати сміття

Львівські дизайнери розробили спеціальний сайт, щоб допомогти мешканцям навчитись сортувати сміття. Тут зібрана інформація про способи сортування речей, які ми використовуємо щодня (пакети, упаковки від різних продуктів), а також їх вплив на довкілля. На сайті є інтерактивна карта, де зібрані пункти прийому чи підприємства, що приймають певний вид сировини.

Сайт Garbage31 розробила львівська дизайн-студія «Бамбук». Він отримав таку назву, бо одна людина за своє життя в середньому продукує 31 тонну сміття, більшу частину якого можна відправити на повторну переробку.

У Львові створили інтерактивний сайт, що допомагає сортувати сміття, фото-1

На сайт зібрана інформація про способи сортування речей, які ми використовуємо у повсякденному житті

Наразі на сайті є інформація про понад 30 предметів, які ми використовуємо у повсякденному житті: батарейки, упаковки від соку, молока, скляні та пластикові пляшки, лампочки, друкована продукція, коробки від піци, фольга та інше. Зокрема, у якому вигляді їх можуть прийняти для переробки та які підприємства цим займаються.

Зараз сайт працює у тестовому режимі, розробники обіцяють додавати нові елементи та місця, куди можна виносити вторсировину. До наповнення сайту були також залучені представники ініціативи Zero Waste Lviv.

сайт сміття сортирувати Україна Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію