Чудове свято для чудових жінок

Чудове свято для чудових жінок, фото-1

Сердечність і краса, доброта і чарівність, тепло і любов — саме з цими поняттями для багатьох з нас пов’язане чудове весняне свято 8 Березня, присвячене жінці-трудівниці, жінці-матері, просто жінці, без якої б не існувало наше життя.

У Курахівському міському центрі культури і дозвілля Міжнародний жіночій день відзначили святковим концертом. На запрошення організатора урочистостей народного депутата України Сергія Сажка захід відвідала жіноча делегація Новогродівки. Також у ньому взяли участь жінки Мар'їнського, Великоновосілківського районів, Селидового та Вугледара.

Головні героїні свята — наші любі жінки із задоволенням приймали у цей день квіти, подарунки й вітання на свою адресу.

Від щирого серця присутніх на святі привітав Сергій Сажко. Побажавши всім міцного здоров’я, краси, злагоди у родинах та миру в Україні, він висловив впевненість, що такі зустрічі стануть традиційними.

Теплі слова на адресу чарівних жінок пролунали й від міського голови Курахового Романа Падуна. А подарунком від місцевих самодіяльних артистів стала концертна програма, яка потішила глядачок розмаїттям чудових концертних номерів.

Подбали організатори й про те, щоб жінкам було зручно й комфортно: всіх учасниць, а їх було близько ста, доставили до Курахового, а потім додому. З транспортом також допоміг Сергій Сажко.

Враженнями від свята поділилася начальник відділу освіти Новогродівської міської ради Раїса Кухтіна.

«Я у цілковитому захваті і від концерту, і від зустрічі, яку нам організували після урочистої частини, — розповіла вона. — Завдяки нашому народному депутату вперше жіночий актив округу зібрався разом. Безперечно, нам було про що поговорити й чим поділитися. Вважаю, що Сергій Миколайович робить дуже важливу річ — об’єднує активних людей задля загальної мети: міняти життя на окрузі на краще. Можу з повною відповідальністю сказати: такого народного депутата у нас ще не було. Він дуже багато робить для людей. І в свою чергу люди завжди готові підтримати його».

Сажко депутат 8березня свято
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію