Приїзд Павла Жебрівського до Новогродівки

Сьогодні, 6 лютого, з робочим візитом в Новородівку приїхав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

 Він  особисто перевірив стан  виконання роботи по проекту «Реконструкції будівлі дитячого садочка «Сніжинка» під «Центр розвитку дитини», розташованого за адресою: вул. Мічуріна, 34». Павла Івановича не задовольнили строки виконання робіт, так як зараз ремонтні роботи виконані на половину. Як він завірив, для продовження цих робіт у Міністерстві фінансів на казначейському рахунку є 8 млн. грн., але якщо Міністерство не дозволить використати ці гроші, Павло Іванович  з обласного бюджету додасть необхідну суму та не пізніше 1 березня розпочнеться фінансування садка.  «До 1 червня садочок вже повинен бути готовий», - наказав Жебрівський.

Що стосується реалізації проекту «Капітальний ремонт Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 по вул. Паркова, 30» він був обурений тим що відбувається: «Стосовно школи це ще гірша ситуація. Після створення проекту, з жовтня місяця тут нічого не робили. Претензійна робота до підрядників вже знаходиться в судах і договір з ними  закінчився 31 грудня 2017року».  Зараз цей проект знаходиться  на корегуванні. «З 15 березня відбудова школи має поновитися. Задача для будівельників стоїть гостра -  до 1 вересня робота має бути виконана.  Але зараз змінюються ціни та кошторис, ми готові додати фінансові ресурси, щоб діти Новогродівки ходили в нову, сучасну, якісну, добре облаштовану школу», - додає Павло Іванович.

головаДонецькоїобласноївійськово-цивільноїадміністрації ПавлоЖебрівський реалізаціяпроектів опорнашкола Новогродівка дитячийсадок "Сніжинка" ОШ№7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію