Коли Україна отримає Javelin – Полторак назвав терміни

Коли Україна отримає Javelin – Полторак назвав терміни

Рішення про передачу Україні протитанкових комплексів Javelin буде прийнято “дуже своєчасно та правильно”, тоді як часовий графік не настільки важливий.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в ефірі Голосу Америки.

– Я думаю, що рішення про передачу Javelin в Україну буде прийнято дуже своєчасно і дуже правильно, – відповів Полторак про терміни поставок зброї.

За його словами, важливим є не те, коли Україна отримає ці протитанкові комплекси, а сам факт того, що вони будуть надані.

– Це дуже серйозний, потужний сигнал Україні про те, що вона залишилась не сам-на-сам із Росією і це сигнал самій Росії, що нас підтримує весь світ. Крім того, це потужний сигнал і іншим колегам, з якими ми працюємо, що треба більш активно працювати з Україною, – пояснив Полторак.

За словами міністра, часовий графік передачі Javelin з США не відіграватиме надзвичайно важливу роль. Головне, щоб цей механізм був максимально ефективним.

Полторак додав, що при цьому важливо “зберегти недоторканість тих протитанкових засобів, забезпечити збереження технологій, а також ефективної підготовки та використання розрахунків, які працюватимуть на тих засобах”.

Україна США зброя війна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію