Бойовики не дозволили працівникам Vodafone відновити мобільний зв'язок в Донецьку

Бойовики не дозволили працівникам Vodafone відновити мобільний зв'язок в Донецьку

Бойовики ОРДО не дали гарантій безпеки працівникам мобільного оператора "Vodafone-Україна" для проведення ремонтних робіт з метою відновлення мобільного зв'язку в Донецькій області, повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

"Станом на 1 лютого 2018 гарантії безпеки на виконання ремонтно-відновлювальних робіт на території ОРДО від представників незаконних збройних формувань не отримані. Представники Vodafone констатують відсутність подачі електроенергії на обладнання на території ОРДО", - йдеться в заяві.

"Питання відновлення мобільного зв'язку на території окремих районів Донецької області (ОРДО) обговорювалося на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську. На жаль, усі спроби української сторони відновити зв'язок з окупованої частиною Донецької області блокуються незаконними збройними формуваннями", - підкреслили в міністерстві.

Окрім того, у відомстві наголосили на надання українській стороні безпечного доступу для ремонтних бригад в районі Оленівки, які "полагодили б технічні пристрої на непідконтрольної Україні частини Донецької області і відновили можливість спілкування між громадянами України".

ОРДЛО зв'язок Vodafone-Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии