Президента Бразилії перестали вважати живим і залишили без пенсії

Президента Бразилії перестали вважати живим і залишили без пенсії

Президент Бразилії, якому у вересні 2017 року виповнилося 77 років, перестав отримувати пенсію через відсутність підтвердження про його існування. Всього, як стало відомо Globo, за два місяці політик не отримав більше $ 6,9 тис.

Бразильські соціальні служби не стали перераховувати президенту країни Мішелу Темеру пенсію за листопад і грудень минулого року, так як він не вчинив обов'язкової щорічної перереєстрації, яку кожен громадянин країни, який отримує соціальні виплати, повинен робити в день свого народження, дізнався Globo.

Цей документ, як пояснює телеканал, надається в соціальні служби і свідчить про те, що людина до цих пір жива. Темеру, нагадує Globo, 23 вересня минулого року виповнилося 77 років.

Якщо не надавати "доказів свого життя", як це зробив президент Бразилії, працівники соціальних служб автоматично припиняють виплати і залишають кошти в установі, розповіли телеканалу в управлінні соціального забезпечення Сан-Паулу (São Paulo Previdência). Однак ситуацію з президентом, як підкреслили співрозмовники Globo, вже намагаються врегулювати. Для здійснення перереєстрації, за даними представників управління соцзабезпечення міста, досить відвідати будь-яку філію найбільшого бразильського банку Banco do Brasil або ж написати відповідну заяву до підрозділів соціального забезпечення Сан-Паулу.

Вчасно доказів про своє існування глава держави, як уточнили телеканалу в спеціальному секретаріаті з питань соціального повідомлення президента Бразилії, не надав через брак часу. Тепер, як запевнили Globo співрозмовники, Темера зробить це "якомога швидше".

президент_Бразилії Мишел_Темер пенсія соцвиплати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии