ФОП Федорова І.В. повідомляє про зміну діючого тарифу на послугу з теплопостачання

ФОП Федорова І.В. повідомляє про зміну діючого тарифу  на  послугу з теплопостачання, фото-1

Проект рішення виконкому

Про погодження тарифу фізичній

особі-підприємцю Федоровій І.В.

на послугу з теплопостачання

З метою створення конкурентного середовища в сфері надання в м.Новогродівка послуг з теплопостачання, враховуючи досвід та інвестиційну зацікавленість особи-підприємця Федорової І.В. в зазначеній сфері, на підставі її клопотання  щодо погодження тарифу на послугу з теплопостачання, згідно з Наказом Мінрегіонбуду України                     від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та   про врахування відповідної позиції територіальних громадян», відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,  керуючись              Законом України «Про житлово-комунальні послуги», статтею 30 Закону України              «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Погодити структуру тарифу на послугу з теплопостачання фізичній особі-підприємцю Федоровій І.В.  у розмірі за 1 Гкал теплової енергії - 1646,74 грн. згідно додатку (додається).

2. Рекомендувати фізичній особі-підприємцю Федоровій І.В. забезпечити доведення до відома споживачів інформацію про розмір тарифу на послугу з теплопостачання для опалення об’єктів соціальної сфери м.Новогродівка, шляхом оприлюднення в  засобах масової інформації.

3. Ввести в дію погоджений тариф за умови проходження процедур, передбачених чинним законодавством України, з  01.02.2018.

Міський голова                                 Л.М.Білецька

ПОВІДОМЛЕННЯ

              Приватне  підприємство ФОП Федорова І.В. повідомляє про зміну діючого тарифу  на  послугу з теплопостачання для Комунального підприємства «Міський гуртожиток» в м. Новогродівка  

ОПИС ПРОБЛЕМИ

            ФОП Федорова І.В. надає послугу з теплопостачання в м. Новогродівка для Комунального підприємства «Міський гуртожиток» з 2017 року.

Послуги з теплопостачання надаються у опалювальні періоди. Діючий тариф на відповідну послугу було затверджено рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 30.07.2012 №390 «Про погодження тарифу фізичній особі-підприємцю Федоровій І.В. на послугу з теплопостачання в м. Новогродівка Комунальне підприємство «Міський гуртожиток» . У зв’язку з тим, що зросла  ціна на вугілля кам`яне  та витратина заробітну плату працівникам,послуги з обслуговування виникла необхідність у перегляді тарифа на 2018 рік.

      На сьогоднішній день розрахунки проводяться за наступним тарифом:

-1 Гкал/грн. теплової енергії  складає  1616,55 грн.

Діючий тариф не відшкодовує собівартість відповідних послуг.

Згідно проведених директором ФОП Федорова І.В. Федорової Інеси Володимирівни  розрахунків,  собівартість 1 Гкал становить 1 616,55 грн.

   Така ситуація викликана підвищенням вартості енергоресурсів, що в свою чергу призвело до невідповідності тарифів на послугу з теплопостачання  їх реальній собівартості. Враховуючи вищезазначене, з метою надання якісних та своєчасних послуг директор ФОП Федорова І.В. доводь до відома інформацію про наміри зміни тарифу на послуги з теплопостачання  для опалення  Комунального підприємства «Міський гуртожиток»в м. Новогродівка.

   Усі зауваження та пропозиції від юридичних осіб приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про зміну тарифів на послугу з теплопостачання для  опалення  Комунального підприємства «Міський гуртожиток» в м.Новогродівка за адресою: 85483, м. Новогродівка, вул. Лісна буд.17. тел. +38050948111.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію