Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Українські політологи не вбачають підстав для загострення ситуації на сході України в 2018 році.

На прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко розповів, що вважає за доцільне появу миротворців на кордоні України з РФ.

При цьому політолог зазначив, що йому складно прогнозувати загалом розвиток ситуації на сході країни, але, на його думку, загострення ситуації не має під собою підстав. "Щодо війни, я думаю, що дійсно не піде (РФ) на якусь велику операцію... Все-таки готується якась гібридна форма визнання українських інтересів і російських. Чи погодиться на це українське суспільство - це вже інше питання", - висловив думку політолог.

"Нині для президента найголовніше - призначити людину, яка насправді була б другим начальником Генерального штабу (йдеться про посаду командувача Об'єднаних військ - ІФ), і це різко загострить ситуацію між силовиками країни: Генштабом, Аваковим (міністр внутрішніх справ Арсен Аваков - ІФ), президентом і цим новим генералом", - додав він.

У свою чергу директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов сказав, що, на його думку, "ситуація на сході країни йде до "підмороження" - вона не буде заморожена, оскільки це неможливо". "Друге: війни не буде", - додав він.

За словами В.Карасьова, у РФ нині інші пріоритети з огляду на майбутні вибори.

политологи Украина Донбасс вона мир стрельба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію