У Дніпропетровській області почала динамічно поширюватися кір

У Дніпропетровській області почала динамічно поширюватися кір

Фахівці Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України відзначають динамічне поширення кору в області.

Як розповіла заступник директора з дослідження біологічних факторів Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ Валентина Рєзвих, в області на кір захворіли вже 126 осіб. "В області кір поширюється досить динамічно. Щодня реєструється до 10 нових випадків", - розповіла вона на прес-конференції в середу.

"З жовтня 2017 року і до сьогодні в Дніпропетровській області на кір захворіли 126 осіб, лише в Дніпрі - 40. Із загальної кількості захворілих 78% були вакциновані. За цей період часу летальних випадків не зареєстровано", - додала вона.

За даними департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обладміністрації, на сьогодні в лікарнях області з діагнозом кір перебувають 5 осіб.

Начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям і матерям департаменту Наталія Шмалько розповіла, що хворі на кір проходять лікування в трьох інфекційних лікарнях і інфекційних відділеннях, які є в кожній районній лікарні області.

За її словами в області є 59 тис. доз щеплень від кору. "На перший квартал Дніпропетровська область повністю забезпечена вакциною від кору. Наразі триває планова вакцинація. У квітні очікуємо велику партію нової вакцини", - розповіла Н.Шмалько.

корь здоровье Днепропетровск заболевание инфекция
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію