П'ять напоїв, які допоможуть вам скинути вагу, поки ви спите

Ці безалкогольні напої допоможуть вам схуднути під час сну

Сон є одним з найважливіших факторів, що відповідають за здоров'я і щастя людини. Неспокійна ніч, безсоння не тільки мучать вас і виснажують організм, –  нестача сну пов'язана також і зі збільшенням ваги Це відбувається тому, що, коли ви втомлюєтеся, процес метаболізму сповільнюється, тому організм споживає менше енергії. Дефіцит сну також впливає на рівень цукру в крові і різко піднімає рівень інсуліну, примушуючи вас почуватися голодним, і зменшує швидкість, з якою спалюються калорії.

Сон і відпочинок мають життєво важливе значення, коли ви намагаєтеся скинути вагу, і вживаючи кофеїн або цукор занадто пізно перед сном, ви можете спровокувати безсоння. Є кілька напоїв, випиваючи які ввечері, ви можете скинути зайву вагу, а також вони гарантують, що у вас буде хороший нічний сон. Ось п'ять найкращих напоїв, які варто випити перед тим, як лягти спати.

МОЛОКО

Кожен чув вираз "спати, як немовля" – новонароджені сплять так добре, тому що п'ють тепле молоко перед тим як йти спати. Склянка молока (температура за бажанням) може допомогти вам спокійно спати всю ніч, тому що воно багате на кальцій і триптофан. Хороший восьмигодинний сон дійсно зменшить ваш апетит наступного дня. Крім того, якщо ви займаєтеся спортом, молоко насичене казеїном, який є будівельним матеріалом для м'язів.

РОМАШКОВИЙ ЧАЙ

Випивши цей чай без кофеїну, ви почуватиметесь дуже спокійно, оскільки він славиться своїми заспокійливими властивостями. Кружка ромашкового чаю підвищить рівень гліцину в вашому організмі, нейромедіатора, який не тільки діє як м'який седативний засіб, але також і розслабляє. Це також пов'язано з поліпшенням контролю рівня глюкози, що сприяє зниженню ваги. Тримайтеся подалі від будь-яких детокс-чаїв і краще випийте чашку ромашкового чаю замість цього.

ВИНОГРАДНИЙ СІК

Невелика склянка 100% виноградного соку перед сном може допомогти вам спалювати жир, як ви і мріяли. Дослідження показують, споживання простих вуглеводів, які є у виноградному соку, викликає секрецію інсуліну в нічний час. Вона, в свою чергу, регулює циркадні ритми організму. Плюс виноград насичений антиоксидантами, які перетворюють калорії, що містять білу жирову тканину, в калорії, що спалюють бурий жир.

СОЙОВИЙ ПРОТЕЇНОВИЙ КОКТЕЙЛЬ

Більшість людей думають, що білкові коктейлі – це для важкоатлетів в тренажерному залі, але насправді соя в молоці або у формі енергетичного протеїну насичена амінокислотою, яка називається триптофан. Триптофан знижує рівень кортизолу, що допомагає боротися з жиром. Незважаючи на те, що метаболізм сповільнюється, коли ви спите, цей процес, як і раніш, триває, і ваш протеїновий коктейль благополучно перетравлюватиметься і засвоюватиметься. Він допоможе вам заснути, тому що він схожий своїми властивостями на мелатонін, що викликає сонливість.

КЕФІР

П'ять напоїв, які допоможуть вам скинути вагу, поки ви спите, фото-1

Кефір багатий на пробіотики. Він вкрай корисний для кишечника, оскільки збільшує кількість корисних бактерій, сприяє травленню і засвоєнню вітамінів і мінералів. Кефір також допомагає поліпшити сон і підвищити ефективність тренувань.

напої сон схуднення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію