ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ І-ГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ»

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ І-ГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ»

Виконком Селидівської міської ради запрошує прийняти участь у обласному етапі І- го конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який стартував у Донецькій області 15 січня 2018 року.

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

До участі у відборах запрошуються солісти-вокалісти та творчі колективи – малі форми (дуети, тріо) Донеччини віком від 6 до 15 років. Кожне місто-учасник має змогу представити до трьох переможців місцевого етапу конкурсу для участі у полуфіналі Донецького обласного відбору, що відбудеться у місті Краматорськ 28 січня 2018 року.

Протягом січня - лютого 2018 року десятки талановитих дітей із різних куточків Донецького регіону позмагаються за можливість гідно представити Донецьку область у Всеукраїнському фіналі конкурсу, який відбудеться 15 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві. Головним призом конкурсу стане участь в міжнародному фестивалі «Sunremo Junior - 2018».

Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне жюрі, серед яких поет і народний артист Юрій Рибчинський, співак Тарас Петриненко та інші відомі українські зірки.

Координатори проекту :

- Чернікова Оксана (067-621- 82-92);

- Ворощук Ольга (050-59-23-185)

конкурс яскравідітиУкраїни запрошення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію