ОЦІНКА СТАНУ ПОТЕРПІЛОГО ДЛЯ НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ

В нашому житті завжди існує ризик отримання травми.

Травму може бути отримано вдома, на вулиці, в любому іншому місці під час праці або відпочинку. Від цього не застрахований ніхто.

Бувають випадки, коли крім вас нікому надати першу долікарську допомогу потерпілому. Будь-то втрата свідомості в наслідок поганого самопочуття або серйозні травми, отримані в наслідок дорожньо-транспортної пригоди. Метою надання долікарської допомоги є можливість збереження життя потерпілому.

У тому випадку, якщо потерпілий отримав травму і ви є безпосереднім свідком подій або які виявили потерпілого, то, перш за все, потрібно заспокоїтися, не панікувати і оцінити місце події. У разі можливої ​​небезпечної ситуації - забезпечити особисту безпеку. При виявленні небезпеки - усунути її. Перевірити стан потерпілого і покликати на допомогу.

Існує порядок дій перевірки стану потерпілого:

1.) Перевірити, в свідомості чи ні знаходиться потерпілий. Для чого необхідно голосно гукнути потерпілого, спитати чи чує він вас. У випадку позитивної відповіді можна зрозуміти, що потерпілий знаходиться в свідомості. Чоловіку, що не має медичної освіти цього буде цілком достатньо.

2.) Запропонувати потерпілому свою допомогу. Необхідно памятати, що без згоди потерпілого допомогу надавати не можна. Може виявитися, що допомога йому просто не потрібна.

3.) У випадку згоди потерпілого на надання йому долікарської допомоги необхідно зясувати подробиці події, скарги на самопочуття та що його безпокоїть, визначитися чим йому можна допомогти.

4.) Якщо потерпілому необхідна подальша медична допомога, необхідно якомога скоріше викликати швидку медичну допомогу за номером 103 та до приїзду лікарів надавати посильну долікарську допомогу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов