"Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео)

Південна Пальміра не перестає дивувати На вулицях Одеси відбувся унікальний парад, в якому взяли участь... святково прикрашені тролейбуси. Як пише видання "Думська", такий подарунок зробили одеситам працівники муніципального електротранспорту до Дня святого Миколая. Так, ввечері 19 грудня сім "рогатих" різних років випуску рушили від вулиці Космонавтів по знаменитому дев'ятому маршруту.

Мешканцям міста сподобалася така ініціатива. "Хороша ідея! Але ще по-людськи було б приємно побачити мера в костюмі Діда Мороза, який попрацював би хоча б кілька годин кондуктором і зрозумів, що це таке. Хоча б трохи наблизився до простих людей, а то сидячи в мерії, життя одеситів не дуже зрозуміле... Кажу без жодної іронії. "Шапка Мономаха" не впала б", - зазначив один з юзерів. "Це дуже красиво, коли прикрашені трамваї і тролейбуси світловими гірляндами. Якби цілий рік таке підсвічування було, то було б супер!" - додав ще один користувач.

"Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-1 "Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-2 "Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-3 "Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-4 "Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-5 "Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-6 "Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-7 "Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-8 "Свято наближається": в Одесі пройшов парад новорічних тролейбусів (фото, відео), фото-9
Одеса святонаближається прикрашеніавтобуси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію