Запрошення на Форум зі стратегічного планування для малих міст Донеччини

Запрошення на Форум зі стратегічного планування для малих міст Донеччини
Шановні пані та панове!

20 грудня у м. Новогродівка відбудеться Форум малих міст Донеччини на тему «Стратегічне планування в громадах: крок за кроком», який проводиться за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, Швейцарської Конфедерації та Швеції.


Під час Форуму учасники отримають можливість опанувати методику та послідовність розробки стратегічного плану розвитку малого міста. У сучасному розумінні муніципального менеджменту стратегічним планом розвитку вважається довгострокова програма досягнення громадою міста самостійно поставленої мети. 
Вдало організований та проведений процес стратегічного планування на засадах соціального партнерства (та за участю відповідних експертів) має шанс позитивно вплинути на активність людей. Такий процес забезпечуватиме оптимальне використання ресурсів громади через підтримку місцевих ініціатив та діяльність органів самоорганізації населення.

Модератори Форуму - досвідчені тренери та експерти зі стратегічного планування, які представлять кращі практики, що вже успішно використовуються в муніципальному менеджменті. 
Формат Форуму - творча дискусійна зустріч за технологією «Світове кафе (The World Cafe).

Місце проведення: місто Новогродівка, вул. Центральна, 19, мала зала Будинку дитячої творчості (будівля Палацу культури).
Дата проведення: 20 грудня.
Час: 09.00-17.00.

Увага! Для участі у Форумі потрібна обов'язкова реєстрація за посиланням: 
Реєстрація триває до 24.00 години 17 грудня, після чого будуть розіслані листи із запрошеннями для відібраних учасників. 
Під час Форуму учасники будуть забезпечені харчуванням та роздатковими матеріалами.
Чекаємо на ваші заявки.

За інформацією звертайтеся:
Антон Кухлєв 066-089-56-60, 096-043-59-47.
З повагою
депутат Новогродівської міської ради
голова громадської організації "Платформа ініціатив "МУВ"
Форум планування малімістаДонеччини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію