Австрія відновила транзит газу за всіма напрямками

Австрія відновила транзит газу за всіма напрямками

Австрійський національний газотранспортний оператор Gas Connect Austria у вівторок увечері після ліквідації наслідків аварії на станції Баумгартен відновив транзит газу за всіма напрямками, повідомляє GCA.

Італійський газопровідний оператор Snam Rete Gas уже з пізнього вечора вівторка показує відновлення прийому газу з Австрії. Щоправда, постачання ще повністю не відновилися до колишнього рівня.

Якщо спочатку прогноз постачання газу з Австрії до Італії на вівторок (до аварії) був на рівні 113 млн куб. м, то на середу поки що він заявлений на рівні 87 млн кубометрів.

Словацький газотранспортний оператор Eustream публікує номінацію на транзит газу протягом газової доби 13 грудня на рівні 130 млн куб. м, що майже близьке до рівня до інциденту - 140 млн куб. м за понеділок.

Як повідомлялося, вранці у вівторок на газовому хабі в австрійському Баумгартені стався вибух, а потім розпочалася велика пожежа. Причину інциденту все ще не визначено. Допускається, що може йтися про відмову обладнання. Розслідування триває.

Австрія вибух газ відновленняпостачаннягазу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію