Починаючи з листопада 2017 року, в місті Гірник впроваджується проект «Разом до успіху», в рамках Міжнародної організації з міграції «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», за фінансової підтримки Уряду Японії . Незважаючи на важкі умови життя, люди мають бажання гуртуватися, спілкуватись та вирішувати спільно проблеми громади, а також потребують позитивних вражень від участі у культурно-мистецьких, фізкультурно-спортивних та освітніх заходах. В той же час, в місті багато талановитих та творчих людей, які готові долучитись до проведення та організації різноманітних заходів, поділитись власним досвідом та вміннями.
До проекту долучилась і міська бібліотека. На ії базі проходять такі заходи: сімейний відпочинок «Моя дитина - моя крихітка» ( кольоротерапія, розваги з кульками – сухий басейн, фото 1-6), майстер – клас з язика жестів «Я такий як усі!» (фото 7,8 ), майстер – клас з плетіння коси, школа інформаційної культури «ІТ для кожного» (фото11) , говоримо англійською «English speak club» (фото 10) . 23 листопада Організація "ЩИРЕ СЕРЦЕ" провела майстер-клас Домашній театр "Я та ляльки».
«Разом до успіху» — разом до дитячої посмішки, разом до покращення настрою. Приємно дарувати радість дітям.