Селидівські учні познайомились із роботою місцевих правоохоронців

Старшокласники загальноосвітньої школи №6 м. Селидове виявили бажання подивитися на роботу правоохоронців з середини. І поліцейські надали їм таку змогу, запросивши до свого відділення і провівши цікаву екскурсію.

Дні відкритих дверей для молоді у відділеннях поліції стали вже доброю традицією. На цей раз гостей приймали правоохоронці Селидівського відділення поліції. Спочатку учнів 11 класу місцевої школи провели до чергової частини, показали як приймаються виклики та як ГРПП на них виїжджає.

Далі правоохоронці провели школярів кабінетами слідчих та розшуковців, познайомили з деякими співробітниками особисто. Хлопці та дівчата залюбки поспілкувалися із ними й поцікавились, чому саме цю професію вони обрали та чи не розчарувалися в роботі.

Потім старшокласників  запросили до актової зали, де на них очікувало найцікавіше - спецзасоби та зброя, які використовують поліцейські під час несення служби. Інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов показав, як проводиться неповна зборка та розборка пістолета Макарова та автомата Калашнікова. Учні із задоволенням потримали в руках справжню зброю і спробували самотужки скласти «заліки»: на швидкість зібрати та розібрати пістолет. Далі присутнім були представлені  елементи екіпіровки поліцейських – бронежилети, каски, щити. Хлопці та дівчата, примірявши їх на себе зауважили, що вони важчі ніж здаються, і треба мати не аби яку фізичну підготовку для того, щоб в них рухатись, а тем більш – бігти.

Співробітники сектору кадрового забезпечення розповіли учням про перевагу роботи в Нацполіції та про основні вимоги, що висуваються до кандидатів на службу в поліції, а також про ВУЗи, в яких можна отримати відповідну освіту. А Євген Косогов зауважив, що 27 листопада буде відкрито прийом на службу до сектору ювенальної превенції.

-Екскурсія нам дуже сподобалась. Ми навіть не уявляли, що це така цікава професія. Але й зрозуміли, що в той же час і не проста. Поліцейському потрібно мати багато знань, вміти спілкуватися із різними категоріями людей і особливо із бандитами, бути вправним зі зброєю і готовим до будь-якого виклику,- ділилися враженнями учні.

учні Селидове екскурсія поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію