УВАГА! КІР У М.СЛОВʼЯНСЬК!

2017 рік відзначився спалахом кору в Україні.

Станом на вересень у різних регіонах України зареєстровано понад 1 627 випадків кору, серед хворих багато дітей, двоє дітей в Одеській області померли.

В Слов’янському районі та  м.Слов’янськ склалася напружена епідемічна ситуація щодо захворюваності кором. Стався спалах кору - спалах інфекційного захворювання це три випадки та більше. Зареєстровано 9 вогнищ – це сім’ї (6), школа(1), дитячий садочок (1), дитяча лікарня (1). Станом на 30 жовтня серед захворілих дітей щеплення проти кору має лише одна дитина.

Кір є однією з головних причин дитячої смертності у світі. Кір загрожує і дітям, і дорослим, які не захищені щепленням. Захворювання проявляється високою температурою, нежитем, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку.

Медичні працівники Селидівського центру первинної медико-санітарної допомоги ще раз звертаються до всіх дорослих, хто відмовляється щепити свою дитину, переглянути свою думку.

Відвідайте дільничного лікаря-педіатра або сімейного лікаря, прислухайтесь до рекомендацій спеціалістів та вакцинуйте дитину.

Невже Ви обираєте очікування випадку захворювання та його ускладнень?

Єдиний захист від такої небезпечної хвороби – це щеплення.

хвороба кір.захворювання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію