У МВС хочуть обмежити швидкість руху в населених пунктах до 50 км/год

Також в кілька разів пропонується збільшити розміри штрафів за ряд адміністративних правопорушень

МВС пропонує законодавчо обмежити швидкість руху в населених пунктах з 60 до 50 км/ч. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив в ході засідання Кабмін. "Просте порівняння: при швидкості 60 км/год гальмівний шлях складає 55 метрів, а ймовірність летального результату при зіткненні з пішоходом - 82%. Зате при швидкості 50 км/год – зупинний шлях складе 40 метрів, а ймовірність летальних наслідків знизиться до 20%", – зазначив міністр внутрішніх справ. У кілька разів пропонується збільшити розміри штрафів за ряд адміністративних правопорушень. Зокрема, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більш ніж на 50 км/год встановити штраф 3400 гривень (зараз штраф за це правопорушення 510 гривень). За залишення місця ДТП пропонується встановити штраф 3400 гривень і передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.  У 20 разів збільшується розмір штрафу за керування транспортним засобом без права на керування – він складе 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, будуть платити штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень. "Страх у таких людей, які свідомо сідають за кермо, знаючи, що вони взагалі не мають права керування транспортним засобом, мінімальний, оскільки найгірше, що для них буде в разі зупинки поліцією, – це штраф у розмірі 510 гривень. Ми пропонуємо штрафи за ці правопорушення прирівняти до розмірів стягнень за керування транспортним засобом у нетверезому стані", – зазначив Арсен Аваков. Новими змінами також планується впровадження системи автоматичної фото - і відеофіксації порушень ПДР та внесення змін до Порядку видачі посвідчення водія. Для реалізації цих пропозицій МВС України виносить на розгляд уряду проект закону України про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, а також три проекти постанов Кабінету міністрів щодо змін до Правил дорожнього руху, Положення про порядок видачі посвідчення водія та функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень. "Найближчим часом пакет документів буде переданий у Верховну Раду України. Сподіваюся на підтримку депутатського корпусу і термінове прийняття відповідних рішень", – підсумував Арсен Аваков.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов