До молоді завітав народний депутат України С. М. Сажко

«Любити малу батьківщину - любити свою країну»

С.М. Сажко

У середу, 1 листопада, народний депутат С.М. Сажко за запрошенням молодіжної платформи «NovoСхід» зустрівся з активною молоддю Новогродівки.

Зустріч відбулася в будівлі молодіжної платформи «NovoСхід». Не зважаючи на те, що у нардепа багато справ, він зміг виділити час та поспілкуватися з нашою молоддю.

Під час зустрічі, яка пройшла в форматі діалогу, Сергій Миколайович мав нагоду побачити працю молоді, почути їхні плани на майбутнє. Юнаки та дівчата мали змогу задати народному депутату будь-які питання.

І першим було таке: «Чому ви вирішили стати народним депутатом?».

Сергій Миколайович відповів, що за спеціальністю він — енергетик, має 4 освіти, довгі роки працював на благо громади, та з часом зрозумів, що хоче змінювати на краще життя не тільки свого рідного Курахова, але й країни в цілому. Саме тому в 2009 році почав займатися політичною діяльністю.

Молодь дуже зацікавило, чи є якісь програми, тренінги та інше, на яких вчать бути політиком. Сергій Миколайович розповів, що у Верховній Раді можна пройти стажування.

Також молодих людей цікавило, зі скількох років можна стати депутатом. Народний депутат пояснив, що депутатом на місцевому рівні можна стати з 18 років, а ось народним депутатом — тільки з 21-го.

А якщо молода людина хоче розпочати свою справу, але не має достатньо коштів для цього?

«Існує програма малих грантів ПРООН, де молодь навчають будувати свій власний маленький бізнес, після чого, створивши проект та захистивши його, можна отримати гроші на реалізацію цього самого малого бізнесу», — розповів нардеп.

Участь у дискусії щодо проекту Закону України №1248 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень молодіжної політики та утворення молодіжних центрів», який безпосередньо стосується молодіжних центрів, разом з народним депутатом взяла участь Новогродівський міський голова Людмила Михайлівна Білецька.

Сергій Миколайович зауважив, що завжди виступав за підтримку і розвиток не тільки молодіжних центрів, а й молоді в цілому. Тому він запросив представників молодіжної платформи «NovoСхід» 15 листопада відвідати Верховну Раду України, де буде проходити обговорення щодо майбутніх перспектив для молоді. Там представники Новогродівської молоді матимуть можливість з трибуни Верховної Ради розповісти про свої проблеми та шляхи їхнього вирішення.

Після зустрічі молодь провела для нардепа екскурсію молодіжним центром, а Сергій Миколайович пообіцяв посприяти проведенню курсів та тренінгів для молоді в нашому місті.

Народний депутат побажав всім учасникам зустрічі боротися зі своїми страхами перед майбутнім, завжди бачити перспективи для себе, не лінуватися, вчитись новому та розвиватися.

Сажко NovoСхід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію