Аброськін був у міліметрі від вибуху. РФ планувала замахи в Україні

Аброськін був у міліметрі від вибуху. РФ планувала замахи в Україні

Замах перед підривом полковника Шаповала мав бути на нинішнього першого заступника начальника Національної поліції України В`ячеслава Аброськіна. Спецслужби РФ планували здійснити замахи на 1600 українських правоохоронців і вище керівництво держави.

Про це повідомив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос на прес-конференції.

– Суб`єктом замаху на вбивство перед підривом полковника Шаповала мав бути, його врятувало Боже провидіння і відрядження за межі України, нинішній перший заступник начальника Національної поліції України В`ячеслав Аброськін. Він пройшов за міліметр від вибуху. Група працювала як по ньому, так і по Шаповалу, – заявив Матіос.

За словами головного військового прокурора, суб’єктами інтересу спецслужб країни-сусіда, а також Центру спеціальних операцій “ДНР”, “ЛНР” було 1600 правоохоронців і державних діячів України.

– Я підтверджую це. В тому числі вище керівництво держави. Тільки завдяки технічним можливостям, які точно не у військторгу прикупили в “ДНР”, “ЛНР”, змогли відслідковувати у режимі реального часу місцезнаходження і пересування такої значної кількості людей, – повідомив Матіос.

Аюроськін вибух
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію