Містичне свято наближається

  Хеловін — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. 

  Перші згадки про Хеловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами. У XIX-XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить більш сучасне свято — Хеловін, що традиційно вважається Днем усіх святих.

  За переказами, в ніч перед Хеловіном духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих. За легендою хитрий грішник Джек, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай, поневірявся на землі з пекельним вогнем у руках. Для того, щоб полум’я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який став згодом символом свята.

 27 жовтня Хеловін у місті Новогродівкапройшов надзвичайно цікаво. Вихованці будинку культури та просто гості проявили креативність щодо оригінальних костюмів, оформлення залу, конкурсів. Веселі ігри та конкурси не дали сумувати командам, їх групам підтримки та присутнім у залі.Дружня атмосфера, жарти, фантазія у костюмах та гримі – ось чим відзначився цьогорічний Хеловін у нашому коледжі!

хеловін свято
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии