РЕАЛІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ТРИВАЄ

18 жовтня, Селидівський міський голова Віктор Ремізов перевірив стан реалізації інвестиційних проектів «Технічне переоснащення Дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидове і котельної» та «Будівництво спортивного комплексу з басейном».

Актуальність переоснащення котельні ДЮСШ полягає в тому, що будівля збудовано та введено в експлуатацію в 1971 році. Через значний термін експлуатації та відсутність капітального ремонту діюча вугільна котельня ДЮСШ м.Селидове застаріла, котли фізично та морально зношені, система Тютюннікова працювала з коефіцієнтом корисної дії 50%. Так як устаткування малоефективне, це приводить до  його функціонування зі значною перевитратою палива й електроенергії, що не відповідає вимогам з енергозбереження. Селидівською міською радою було ініційовано інвестиційний проект «Технічне переоснащення Дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидове і котельної», який пройшов регіональний конкурсний відбір і був включений до вищезазначеного переліку Кабінетом Міністрів України.Фінансування передбачається за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (90,0%) та місцевого бюджету Селидівської міської ради (10,0%). Для реалізації даного проекту необхідно 6,7 млн.грн.

Планується встановити 4 котли потужністю 0,5 Гкал/год кожний.

На сьогоднішній день в котельній ДЮСШ проведені демонтажні роботи, проводиться встановлення опалубки для укріплення фундаменту.

Також, Селидівською міською радою було укладено договір з інвесторами (№280 від 28.07.2017р.) про наміри щодо спільної співпраці у розвитку інфраструктури м.Селидового, а саме будівництва спортивного комплексу з басейном орієнтовною вартістю 17,0 млн. грн.

Площа майбутнього комплексу складає 1283 м2 і в ньому, окрім басейну  чашею 24*15 метрів, планується зробити зали спортивних тренажерів і для занять кікбоксингом, стоматологічний кабінет, приміщення SPA-салону та сауни на 7 місць, кафе, дитячий розважальний парк, автомобільну парковку.

Наразі ведуться демонтажні та підготовчі роботи.

комплекс строительство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію