Акція за гроші!

Міхеїл Саакашвілі проводить акцію за гроші. Настав той час, коли оголошення з популярного сайту OLX в повній мірі знайшло своє застосування.

Ми завжди догадувались, що мітинги чи акції, учасниками яких є близько 100 чоловік зазвичай є проплаченими. Але цьому ніколи не було доказів. Здається просто: організатор заходу з числа близьких, рідних, знайомих чи просто друзів за кошти замовника створює "псевдомітинг". Раніше ми бачили на одній популярній інтернет-площадці OLX оголошення наступного змісту:
Акція за гроші!, фото-1
До чого тільки не додумаються ці екс-політики. Кар'єра не скалалася, а вони все хочуть і хочуть знайти ричаг на владу та підтримку народу. 
Уважно прочитавши оголошення можна побачити тісний зв'язок, а саме між "нужны люди на акцию 17 октября" та "Ми підтримали ініціативу кількох громадських організацій зібрати 17 жовтня в Києві людей". З такими словами в ефірі каналу NewsOne виступив Екс-президент Грузії та екс-губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі. Він також заявив, що планує зібрати мітинг на підтримку антикорупційних вимог до влади.
Тепер зрозуміло що це за мітинги, звідки ростуть ноги і хто за цим стоїть. Смішно, що Саакашвілі створює собі імідж та отримує "популярність" пропонуючи людям по 180 грн.
гроші мітинг Саакашвілі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію