Зустріч міського голови з працівниками харчової промисловості

Підприємства харчової і переробної промисловості грають провідну роль у забезпеченні населення продовольчими товарами в усьому світі, оскільки турбота про хліб насущний завжди була однією з головних турбот людства.

Працівники харчової промисловості постійно покращують якість виробленої продукції, розширюють її асортимент.

13 жовтня Селидівський міський голова Віктор Ремізов зустрівся з працівниками харчової промисловості м.Селидове.

Регіональний директор Донбаського регіону компанії «Lauffer Group» Олег Кашко запросив на екскурсію по цеху з виробництва хлібобулочних виробів.

Присутні мали чудову нагоду наочно ознайомитись з процесом виробництва хліба і кондитерських виробів.

Міський голова поспілкувався з персоналом і зазначив, що вони виконують дуже важливу щоденну місію-забезпечують хлібом не тільки Селидове, а й багато інших населених пунктів нашого регіону.

В актовій залі зібрались працівники хлібозаводу.

З нагоди професійного свята їх привітав Віктор Ремізов: «Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку. Зичу вам, шановні робітники харчової промисловості, міцного здоров'я, наснаги та нових виробничих успіхів на благо нашого міста».

Кращих працівників було нагороджено грамотами міської ради за сумлінну, плідну, самовіддану працю, професійне виконання своїх обов’язків і з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

До цих слів приєднався Олег Кашко, який побажав працівникам галузі міцного здоров'я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Та вручив  працівникам грамоту за відданність своїй справі та вірність традиціям, сумлінну працю та високі показники, а токож з нагоди Дня працівників харчової промисловості.  

харчовапромисловість Ремізов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію